facebook

Найпопулярніші схеми крадіжок речей з автомобіля

263 переглядів

Останнім часом значно почастішали випадки крадіжок цінних речей з автомобілів.

“Кількість заяв в поліцію про крадіжки з автомобіля в столиці перевалює за пів сотні на добу. Найбільш часто злодії “чистять” автомобілі в неосвітлених дворах. В окремих випадках від злодіїв не рятують навіть охоронювані стоянки”, – повідомляє MMR.

Спеціально для водіїв ми підготували декілька популярних схем крадіжок речей з салону, які зараз в “моді”:

“Брязкальця” на колесах

Злочинці намотують на колесо автомобіля дріт або якусь дрібничку. Власник авто зауважує баласт, тільки коли автомобіль починає рухатися, після чого виходить і намагається зняти предмет. У цей час злодії підскакують до автомобіля і витягують з салону сумку або гаманець. Найчастіше “жертвами” злочинців стають водії-жінки.

Пробите колесо

Випадок з життя. Від’їхавши від банку, водій відчув, що машину веде. Зупинився на жвавій дорозі і зрозумів, що проколоте переднє ліве колесо. В умовах жвавої дороги, міняти колеса з лівого боку дуже не зручно, та й не чути нічого, крім проїжджаючих повз машин. Поки водій думав, як краще поміняти колесо, дипломат, який був на задньому сидінні, “пішов” через задні праві двері.

Ввічливий перехожий

Злочинець підходить до водія, який тільки сів в салон автомобіля, і дуже ввічливо просить розповісти, як проїхати по такій-то адресі. В цей час його спільник тихо відкриває двері автомобіля і “обчищає” салон.

Нехай цей матеріал буде водіям нагадуванням про те, що потрібно бути уважними, коли залишаєш своє авто без нагляду.

Leave a Reply