facebook

Американець покрив золотом старий автомобіль

275 переглядів

Тюнінг-ательє Monster Customs покрили 24-каратним золотом масл-кар Oldsmobile 442 Cutlass 1970 року випуску. Незвичайне замовлення на доопрацювання автомобіля вони отримали від американського 27-річного футболіста Кема Ньютона. Дорогоцінним металом покрили кузов автомобіля і диски.

Про це повідомляє “ТопЖир”. У ретро-автомобілі покрили золотом передній і задній бампери, рамку вітрового скла й колісні диски. Також в тюнінг-ательє зробили табличку з цього ж металу і розмістили її на лівій стороні решітки радіатора. На ній зображена голова пантери і логотип C1N – це модель бутс, які розробили спеціально для Ньютона.

На автомобіль встановили пневматичну підвіску. Раніше футболіст скаржився, що його машина “дуже сильно просідає, коли возив своїх надгабаритних друзів по команді”. Фахівці попрацювали і над салоном. Вони обтягнули крісла алькантарою з контрастною ромбообразною прострочкою, а стандартну акустику замінили на більш просунуту і потужну. На все удосконалення власник витратив 45 тисяч доларів.

Leave a Reply