facebook

Subaru Impreza назвали найбезпечнішою машиною в своєму класі (ВІДЕО)

330 переглядів

Страховий інститут дорожньої безпеки США (IIHS) присудив п’ятому покоління Subaru Impreza максимальну оцінку з безпеки за підсумками краш-тестів.

Про це повідомляє avtoblog.
Impreza в кузовах седан і універсал успішно пройшла всі п’ять випробувань на міцність кузова. Найвищу нагороду моделі вдалося отримати завдяки системам фронтального попередження і запобігання зіткнень. Японська машина успішно уникла удару об перешкоду в обох тестах – на швидкості в 19 км / год і 40 км / год.

Крім того, фахівці IIHS на «добре» оцінили світлодіодну головну оптику японської машини. Зокрема, «штучний інтелект» машини вміє змінювати напрямок і щільність LED-освітлення в залежності від дорожньої ситуації. Наприклад, яскравість фар автоматично знижується при наближенні зустрічного транспортного засобу. Галогенні фари, якими комплектується машина в початкових комплектаціях, отримали оцінку «задовільну». Також в IIHS відзначили простоту установки дитячих крісел в Subaru Impreza. Як підсумок, Страховий інститут дорожньої безпеки США відзначив, що на даний момент Імпреза – єдиний автомобіль компактного класу, який отримав високі оцінки в усіх без винятку випробуваннях агентства.

Leave a Reply