facebook

Найнадійніші автомобілі: в Німеччині опублікували топ-5 авто 2017 року

404 переглядів

Німецька асоціація назвала найнадійніші автомобілі серед машин 3-річного віку Німецька Асоціація технічного нагляду (TÜV) оприлюднила рейтинг надійності автомобілів TÜV-Report 2017 року. За їх версією найбільш надійним автомобілем серед машин 2-3 річного віку став компактний німецький люксовий кросовер Mercedes-Benz GLK.

Про це повідомляє Handelsblatt. Провідні позиції в цьому рейтингу займають виключно марки німецького виробництва.

Першу позицію з невеликим відривом розділив спортивний автомобіль німецького виробництва Porsche 911. Замикають топ-5 німецькі автомобілі Mercedes-Benz B-Class, Mercedes Benz A-Сlass і родстер Mercedes Benz SLK-Сlass. На шостій позиції рейтингу розмістили японську Mazda 2.

Далі позашляховик Mercedes Benz M/GL-Сlass, – сьома позиція, Opel Adam (восьмий номер у рейтингу) і Opel Mokka. Замикає першу десятку компактний кросовер Audi Q5.

Також були названі найбільш ненадійні автомобілі: кросовери південнокорейського виробника Kia Sorento та Kia Sportage. Рейтинг складався на основі тих автомобілів, які є в продажі на території Німеччини. До речі, в Україні почали виробництво комплектуючих для Audi і BMW.

Leave a Reply