facebook

Mercedes заінтригував найшвидшим авто в історії

367 переглядів

Німецька автокомпанія Mercedes презентує свій найшвидший автомобіль в історії до 50-річного ювілею підрозділу AMG. Вже з’явились перші фото гіперкару.

Про це повідомляє Мotor1. Нове швидкісне спорткупе отримало назву Mercedes-AMG R50. На знімках видно лише контури авто. Судячи із зображення на задні частині гіперкару встановлять кіль-плавник, характерний для спортивних прототипів. На даху розміщуватиметься повітрозбірник. Цікаво, що інженери не оснащуватимуть автомобіль антикрилом, яке створює додаткову притискну силу для кращого зчеплення с дорожнім покриттям. Скоріше за все, цю функцію виконуватиме інша деталь кузову.

Презентація Mercedes-AMG R50 відбудеться на автошоу у Франкфурті. Гіперкар отримає турбодвигун від боліду Формули-1 Mercedes GP. Його об’єм становитиме 1,6 літри. Він працюватиме в парі електромотором. Силові установки видаватимуть сумарну потужність у 1000 к.с. Гіперкар матиме повний привід й до 100 км/год розганятиметься майже за 2,5 секунди. Всього планується зібрати лише кілька сотень ексклюзивного спорткара. Ціна на Mercedes-AMG R50 становитиме два мільйони євро. Але придбати його вже не вдасться. Всі екземпляри розкупили, ще задовго до прем’єри.

Leave a Reply