facebook

Як вибрати хороший та недорогий незамерзаючий омивач лобового скла

219 переглядів

З приходом морозів автовласники вкотре згадують про призабуті за літо проблеми: чимало незамерзаючих омивачів скла ганебно замерзають навіть при незначних морозах. Тому автовласники зацікавлені у покупці дійсно якісної «незамерзайки».

Щоб позбутися від замерзлої в бачку рідини потрібно добряче відігріти ваше авто в якомусь приміщенні, і використати неякісний омивач, передає Твоя МАШИНА.

Ще один спосіб позбутися від заледенілої рідини – скористатися послугами автомийки. Для цього слід попросити працівника сервісу промити горловину бачка теплою проточною водою. Проточна вода досить швидко розтопить лід і видалить залишки рідини. Після цього варто знайти якісну, тобто стійку до морозу «незамерзайку». І, бажано, не за ціною елітного віскі.

Нагадаємо, коротко про види незамерзаючої рідини для склоочисника. Найдешевші – виготовлені на основі метилового спирту. Помітно дорожчі «незамерзайки» – на основі ізопропілового спирту. Окрім вищої ціни ізопропанол відрізняється огидним хімічним запахом. Щоб його замаскувати в такі «незамерзайки» додають різноманітні ароматизатори.

Найменш шкідливі для людського організму «омивайки» – на основі етилового спирту. Втім, вони найдорожчі.

Реальна здатність протистояти холоду та відсутність неприємного запаху – ось головні вимоги до незамерзаючої рідини. Якщо вона перетворюється на холодець при температурі значно вищій ніж зазначена на етикетці, значить виробник пошкодував спирту. Цим часто грішать напівлегальні виробники.

Щоб вибрати якісний продукт варто уважно подивитись на дно тари. Якщо там є осад – краще з такою «хімією» не зв’язуватися. Також зверніть увагу на кришку каністри. Вона повинна бути якісною й герметично закритою.

Найкраща ознака за якою можна судити про якість «незамерзайки» – місце її продажу. На ціну орієнтуватися не варто – найдорожча й брендова може виявитися найсмердючішою та нестійкою до замерзання.

До слова: в опалюваному приміщенні усі «омивайки» рідкі. Тому зверніться до продавця, який сміливо виставляє піраміду каністр в морозяну погоду на вулицю. Саме у нього можна гарантовано придбати незамерзаючий омивач.