facebook

Напевно Porsche: або як в Україні тюнингують ЗАЗ Lanos

813 переглядів

Автомобіль ЗАЗ Ланос схожий на автомобіль, який забули зняти з виробництва в 2000 році. Двигун, до речі, теж можна віднести до тієї ж епохи. Ланос це бюджетний автомобіль і у нього ну не як не може бути жодних видільних якостей. Єдине, що могло б зробити зовнішній вигляд яскравіше, то тільки повноцінний професійний тюнінг хороших умільців. Якщо брати до уваги те, що запчастини для нього, не такі вже й дорогі, повідомляє Automotive.

Напевно, найкращою деталлю, яка змогла б надати Ланосу хоч якоїсь родзинки, це спойлер. Цей винахід прийшло до нас з автоспорту, спойлер використовують для збільшення притискної сили автомобіля, на великій швидкості. При збільшенні притискної сили шини автомобіля починають краще зчіплюватися з дорогою і автомобіль стає більш маневреним. Так само можна встановити комплект обважень. Для їх вибору найкраще скористатися порадами досвідчених водіїв або ж фахівців які займаються реалізацією, установкою або навіть гонками. Вибір обважень це дуже відповідальна справа, тому що потрібно прорахувати аеродинамічні властивості. Для того щоб зробити автомобіль більш агресивним на вигляд, можна скористатися різного виду віями і масками. Крім усього цього встановити литі диски на низькопрофільній гумі. Для любителів швидкої їзди можна зробити тюнінг двигуна.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Це все може збільшити потужність вашого автомобіля Ланос в рази. Якщо збільшити потужність двигуна, то потрібно буде встановити нову підвіску і вентильовану гальмівну систему. Таким чином буде гарантія, що на великій швидкості ви зможете легко зупинити автомобіль, а на повороті не буде сильних кренів. Таким чином можна зробити з здавалося б плюшевої машинки, потужного монстра. Який зможе дати фору, навіть більш потужним автомобілям.

Далі добірка найцікавіших варіантів:


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


© Alex Snejok for Автомобільний інтернет-журнал «AUTOMOTIVE»., 2017. | Permalink | No comment | Add to del.icio.us
Post tags: