facebook

Важлива кожна мить: прості поради, які врятують життя водію та пішоходу

276 переглядів

За статистикою, люди, які використовують мобільний телефон, потрапляють в ДТП в чотири рази частіше за інших. Також відволікають увагу водія перекуси й кава за кермом, діти, налаштування музики. Але ж можна зробити комфортну поїздку безпечною.

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, досить дотримуватися нескладних правил.

1. Приберіть телефон Розвиток сучасних технологій дозволяє людям постійно бути в курсі останніх подій. Але гаджети можуть як дати корисну інформацію, так і нашкодити. Для водіїв, які керують в цей момент автомобілем, СМС-ки дуже небезпечні. Дослідження показують, що коли приходить повідомлення, людина інстинктивно прагне його прочитати. У таких випадках телефон відволікає водія, що провокує аварійну ситуацію. Перебуваючи в авто, найкраще заховати телефон подалі. Якщо залишити його в сумці або в бардачку, то звук повідомлень не буде відволікати. Також не з’явиться бажання перевірити телефон, перебуваючи за кермом. Таким чином, водій повністю зосереджується на дорозі.

2. Запишіть улюблену музику на флешку Якщо водій часто перемикає радіостанції, йому варто подумати про те, щоб організувати свій плей-лист. Улюблені пісні, записані на флешку або на диск, дозволяють менше відволікатися від дороги.

3. Вимкніть сповіщення На сучасних смартфонах можна легко відключити всі повідомлення на той період, коли водій знаходиться за кермом. Важливі листи все одно пізніше доведеться уважно перечитати, а інформацію з соціальних мереж завжди можна дізнатися в кінці дня.

4. Не їжте за кермом Часом буває дуже складно відмовитися від стаканчика кави або від перекусу за кермом. Але харчування за кермом може дорогого коштувати, починаючи від брудного салону і закінчуючи серйозним ДТП. Усі ці поради зводять до мінімуму аварійність і допомагають водієві безпечно керувати автомобілем. Проте повністю відмовлятись від сучасних гаджетів не варто, адже вони залишаються важливим інструментом комунікацій.

Leave a Reply