facebook

Дивовижні фото: новий «горбатий Запорожець»

503 переглядів

У мережі з’явилося фото концепту нової моделі «Запорожця». ЗАЗ-965 викликав небувалий інтерес завдяки оригінальному дизайну, а може люди просто скучили за старим добрим «Запорожцем».


ЗАЗ-965 поки всього лише проект, який виніс на суд інтернет спільноти молодий і поки ще маловідомий дизайнер. Оцінили його в першу чергу прихильники «Запорожця», які вже вишикувалися в віртуальну чергу за цією машиною.


Переважній більшості з тих хто помітив проект сподобався саме дизайн цього автомобіля. І це не випадково! Екстер’єр ЗАЗ-965 набагато цікавіше, ніж у існуючих на ринку машин цього сімейства. Виглядає «Запорожець» сучасно, стильно і незвично.


Інтернет-користувачі вже встигли обрушитися на автора проекту з порадами, закликаючи його відправити портфоліо відомим автовиробникам. Такі таланти повинні бути затребувані!

Таким був старий серійний «Запорожець»

Але ж насправді відроджений ЗАЗ 965 може стати «українським Fiat 500» або «українським VW Beetle». Втім, і роль «вітчизняного Mini» йому б цілком зійшла.


© Anton Kychepinkov for Автомобільний інтернет-журнал «AUTOMOTIVE»., 2017. | Permalink | No comment | Add to del.icio.us
Post tags: